Gouden verlovingsringen
De gouden verlovingsringen zijn nog steeds het meest populair voor de keuze van de aanzoeksring. Dit komt, aangezien je de verlovingsring in drie kleuren kan kiezen. Namelijk in de kleuren; geel, rood / rosé en wit. Hierdoor geef je altijd een passende ring aan je aanstaande in de kleur waar zij de voorkeur aan geeft. Hierdoor sluiten de gouden verlovingsringen uitstekend aan bij de rest van de sieraden die voorafgaande aan het aanzoek zij al draagt. Voor de complete gouden verlovingsringen collectie bezoek je onze “Albers trouwringen” specialisatie site. Nu deze bezoeken? KLIK HIER
Gouden Verlovingsringen – modellen
De gouden verlovingsringen herken je vaak al aan hun uitvoering, modellering. Vaak zijn het klassieke, tijdloze modellen en dit heeft een reden. De aanzoeksring heeft een net zo grote emotionele waarde als de trouwring. Nadat je de sierlijke knieval hebt gemaakt en het ringen doosje open klikt, wordt de ring aan de vinger geschoven. Deze ring gaat hierna niet meer af, haar leven lang. Laat je daarom goed informeren over alle mogelijkheden en voordelen om de juiste keuze te maken. Hiervoor nodigen wij je van harte uit. Wij zijn de specialist en nemen graag de tijd om je hierbij te adviseren. Op zoek naar iets anders, iets bijzonders? Wij leveren maatwerk, dus je bent hiervoor aan het juiste adres.
Gouden Aanzoeksringen – levertijd ?
Alle gouden aanzoeksringen die bij ons op de site vermeld staan, zijn ook daadwerkelijk op voorraad. Ben je op zoek naar iets afwijkends dat voor je op maat geleverd word, dan dien je met een levertijd van circa drie a vier weken rekening te houden. Wanneer je een voorradig model al op de juiste maat voor het aanzoek wenst, houd dan rekening met twee weken. Maar dit adviseren we niet ! Het is beter om de ring achteraf op de juiste maat te laten maken. Dan weet je aan welke hand ze de ring gaat dragen en kunnen wij de ringmaat zelf vakkundig opmeten. Eventueel al rekening houdend met een trouwring die ernaast gedragen gaat worden.
Wat je keuze hierin ook is. Wij leveren altijd onder service de juiste maat. Daarnaast ontvang je in de ring nog een gratis gravure. Dit kan als verrassing voor je aanstaande gedaan worden of je bepaald het in overleg met haar.
Gouden Verlovingsringen – Afspraak
Je bent voor de gouden verlovingsringen altijd welkom. Wel doen we dit graag op afspraak. We plannen dit graag samen met je in, waardoor we alle tijd hebben om je juist te informeren. Dit doen we onder het genot van een drankje. Succes verzekerd !
Simone & William Albers
Rings & Suits – Gouden Verlovingsringen.